Τα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης στους Δήμους του Νομού Κορινθίας

korinthosnews  | 

Κατατέθηκαν το Σάββατο 3/5 στο πρωτοδικείο Κορίνθου
τα ψηφοδέλτια της Λαικής Συσπείρωσης για τους Δήμους του Νομού Κορινθίας:


ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ:

ΤΖΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΣΣΟΥ-ΛΕΧΑΙΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1.  ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2.  ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3.  ΣΟΥΦΡΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  4.  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΝΙΚΗ) του ΗΛΙΑ


Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1.  ΑΚΑΡΕΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  2.  ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3.  ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4.  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5.  ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7.  ΓΚΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8.  ΖΑΝΤΡΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9.  ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  10. ΚΑΛΛΙΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΚΑΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  12. ΛΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΜΕΤΖΗΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  14. ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΠΑΝΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  17. ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  18. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  19. ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΤΣΑΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  21. ΤΣΑΡΜΠΟΥ ΧΑΡΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  22. ΦΡΥΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ


Εκλογική Περιφέρεια ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1.  ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2.  ΠΕΤΙΜΕΖΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3.  ΡΟΥΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια ΣΟΛΥΓΕΙΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1.  ΡΟΥΣΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


Εκλογική Περιφέρεια ΤΕΝΕΑΣ
(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1.  ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
  2.  ΚΟΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3.  ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΑΤΟΥΣΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΝΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΚΑΤΕΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΦΩΤΙΟΥ
8. ΜΑΡΝΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΦΩΚΙΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
11. ΠΕΤΙΜΕΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ


 

ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

ΝΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  3. ΑΡΑΠΙ ΦΡΕΝΚΛΙΝ του ΜΠΕΣΝΙΚ

  4. ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  5. ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  7. ΖΑΡΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

  8. ΚΑΡΒΟΥΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  9. ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

  10. ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

  11. ΚΟΣΜΑΣ ΕΔΜΟΝΔΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

  12. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

  13. ΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  14. ΜΑΡΝΕΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΕΩΝΙΔΑ

  15. ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  16. ΝΤΡΙΜΕΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  17. ΠΑΝΑΓΟΥ-ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  18. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΑΝΕΣΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

  19. ΡΟΤΣΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  20. ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ

  21. ΤΟΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  22. ΤΣΗΡΟΥ-ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΤΕΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  23. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΖΕΤΑ) του ΙΕΡΟΘΕΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΣΤΥΜΦΑΛΙΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΓΚΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΔΟΥΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

  3. ΔΡΟΛΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΦΕΝΕΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΓΚΙΟΚΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  2. ΛΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΚΥΩΝΟΣ – ΚΙΑΤΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

 

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΑΔΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΛΕΙΣΘΕΝΗ

3. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

5. ΚΩΣΤΑΚΗ-ΜΕΛΑΧΡΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΝΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

7. ΠΙΚΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Παρουσιάζουμε το δημοτικό ψηφοδέλτιο της Λαικής Συσπείρωσης
στο Δήμο Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  2. ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  3. ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

  4. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  5. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  6. ΣΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  7. ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΓΚΙΩΝΗ-ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΚΟΚΙΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  5. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

  6. ΛΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  7. ΛΙΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  8. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  10. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  11. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

  12. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  13. ΤΖΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  14. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΖΗΚΟΥ

  15. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

  16. ΤΣΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

  17. ΦΟΡΤΗ-ΚΟΝΔΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

  18. ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

  19. ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  20. ΨΑΡΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

     

ΔΗΜΟΣ ΒΕΛΟΥ – ΒΟΧΑΣ

ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΕΛΟΥ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  2. ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  4. ΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

  5. ΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  6. ΜΑΡΙΝΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ (ΤΙΜΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  7. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  8. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΗΛΙΑ

  9. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  10. ΦΡΟΝΙΜΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  11. ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΟΧΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΔΡΟΥΓΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  2. ΚΕΦΑΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  4. ΚΟΪΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  5. ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  6. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑ-ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  7. ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΜΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΕΜΕΑΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι
 

  1. ΔΕΡΔΕΝΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΜΑΡΝΕΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  4. ΜΠΟΥΖΙΝΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  5. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑ-ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

  6. ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

  8. ΦΑΡΜΑΚΗ-ΚΑΡΑΧΟΝΤΖΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΔΗΜΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ – ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  2. ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

  3. ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΔΜΟΝΔΟΥ

  4. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  6. ΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

  4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  5. ΓΚΙΩΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (ΜΙΡΑΝΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  6. ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  7. ΖΕΡΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

  8. ΚΡΗΤΙΚΟΥ-ΑΓΑ ΕΛΠΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  9. ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  10. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  11. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

  12. ΜΠΟΖΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  13. ΝΟΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  14. ΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  15. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  16. ΠΑΤΡΙΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  17. ΠΕΡΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

  18. ΠΙΤΣΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  19. ΠΛΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  20. ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ-ΣΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  21. ΦΟΡΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  22. ΦΟΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

Υποψήφιοι Κοινοτικοί Σύμβουλοι

  1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  2. ΓΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

  3. ΖΑΧΑΡΗ-ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  4. ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  5. ΘΩΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  6. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  7. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  8. ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ

  9. ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΙΚΑΙΟΥ

  10. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  11. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ